| Shery a întrebat:

In noua reclama orange fix se aude o melodie pe fundal foarte frumoasa, primele versuri cred ca sunt "I know a place away from here, a China place..." Cine stie ce melodie este?

Răspuns Câştigător
| Cozmy a răspuns:

Melodia se numeste Kosinus - Ready to move on... o gasesti pe myspace.com

5 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

Cauta pe google versurile pe care le stii si poate iti ceva...

| Shery explică:

Credeti ca mai intrebam daca o gaseam pe google?

| Shery explică:

@aTkz0r: multumesc multe de tot, daca mai aveam o funda ti-o dadeam happy

| aTkz0r a răspuns:

Am pus-o eu pe youtube dati click http://www.youtube.com/watch?v=P1JQ1Vm3k7A

| senzatzii a răspuns:

Cauta macar reclama pe youtube si pune linkul aici.Nu stiu despre ce reclama-i vorba