| strawberrycool14 a întrebat:

In saptamana dintre 2-6 aprilie facem activitati extrascolare si la muzica ne pune sa cantam ce melodie vrem noi...orice gen...ce sa cant?idei va rog

5 răspunsuri:
| Dee_Dya_1997 a răspuns:

Incearca ceva ce ti s-ar potrivi, ai putea sa intrii pehttp://www.karaokeparty.com/en/ de acolo ai pyutea sa-ti dai seama ce ti se potriveste

| Dumnezău a răspuns:

A Succubus in Rapture de la Dimmu Borgir.Cu siguranta va fi o melodie placuta tuturor din clasa, inclusiv profesoarei!

| Mangustă a răspuns:

Incerca asta: http://www.youtube.com/watch?v=-6cMQ6kBm0k
Dupa ce a aparut la reclama de la Vodafone si smurd a devenit cam cunoscuta deci s-ar putea sa fie pe gustul mai multora.

| floryynnel a răspuns:

Parazitii-o cheama;
parazitii-de ziua ta;
b.u.g. mafia- limbaj de cartier
b.u.g. mafia-fata-n fata
ombladom-egali din nastere
ombladom-traume
cheloo-unde se termina visele
cheloo-cand ma ia flama
Daca astea nu iti plac, tinand cont ca esti fata iti sugerez : LA; Ackent(nu ce canta acum); 3Sud Est; Voltaj; talisman; Hi-Q; Andre, sunt o multime, dar le prefer pe primelelaughing

| pacostefan a răspuns:

1)Imi place ca ai poza lu' bella thorne si 2)canta guess who liber, muci, scuza-ma, eu tu si restul lumii, sansa ta
cauta pe you tube aceste tiltluri