| ioana181 a întrebat:

In seara asta e Eurovision si nu stiu inca cu cine sa votez (mai ales ca e gratislaughing). Voi cu cine votati? In afara de Luminita Anghel pentru ca nu-mi place deloc cantecul ei.

10 răspunsuri:
| Symona a răspuns:

Y cred ca piesa luminitei anghel este cea mai draguta...big grin

| smileyface a răspuns:

Paula Seling & Kamara - It's Not Too Late
http://www.peteava.ro/id-487740/paula-seling-kamara-it-s-not-too-late
mai ales ca Paula Seling este o persoana deosebita si nu are fite de vedeta :)

| ilovemusic a răspuns:

Lora ft Sunny Flame-Came along

Răspuns utilizator avertizat
| Ianaaable a răspuns:

Trupa zerobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce ora este si pe ce program?
il votez pe Catalin Josan - Around around

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e gratis votez cu Paula Seling&Ovihee heewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connecte-r si anda adam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Paula Seling si Kamara - It`s not too late. Este gratis?:O. Vorbesti serios?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo, e gratis. atunci il votez pe catalin josanbatting eyelashes