| alisaaa a întrebat:

Salut, pe cine o sa votati sambata la eurovision?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca Catalin Josan imi transfera 10 euro thinking
il VoteZ happy

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Inca nu m-am hotarat.

lolita
| lolita a răspuns:

Pe nimeni, mai bine trimet banii astia pentru ajutoare.

| 334499 a răspuns:

N-am sa votez pentru ca n-am bani tongue

| ilovemusic a răspuns:

Anul acesta votul este gratuit, mie-mi plac lora ft sonny flame:X

| Ana a răspuns:

Pe nimeni, ca de... doar e criza big grin

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Mie sincer nu imi place nici o piesa din toate care au fost selectate, sunt cateva dragute, insa nu sunt de eurovision. Oricum vom fi codasi, ca de obiceistraight face

| alisaaa explică:

Daca votul e intr-adevar gratis eu cred ca o sa votez cu alexandra ungureanu ( mi se pare foarte ok piesa ) ar fi ceva nou sa ne reprezinte ei ca pana acum am avut numai melodi de toata prastia, cand am avut melodi bune fie s-au impiedicat artistii( akcent cu niko-jokero) fie au cantat foarte prost, pe cand alexandra are o voce foarte buna si melodia e reusita

| lorenutza55 a răspuns:

Imi place Paula Seling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult Paula Seling & Ovi... dar nu am bani, e criza nu? blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anda Adam.
Apropo, anul acesta votul e gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu votez, dar cred ca Playing with fire ar avea sanse mari sa ia un loc bun, desi nu e pe gustul meu, dar am observat ca melodii in gen au succes.