| BeyondTheDarkSun a întrebat:

În special pentru fanii Ensiferum şi Wintersun - cunoaşteţi melodia aceasta :
http://www.youtube.com/watch?v=mCTqcVXqVRs
?
Dacă nu, ascultaţi-o.

14 răspunsuri:
| BlackFuneral a răspuns:

Da,o știam, m-am documentat puțin despre Jari.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,nu o stiam.
Am ascultat melodia si inca o ascult.Imi place, de fapt eu iubesc orice canta Jari.

| Duucu a răspuns:

Mistăr,tu vorbește aici cu un obsedat de Ensiferum și Wintersun.Cum căcat să nu știu melodia?

| Duucu a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Nu... ce căcat? Cum nu am putut știi de ea confused

| BeyondTheDarkSun explică (pentru Duucu):

Nu esti la fel de obsedat ca mine, asta-i! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar acum am ascultat-o. Nu, n-o stiam. Si, da, imi place.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum n-o știai? http://www.tpu.ro/......ere-ave-i/

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudat, nu mi-am adus aminte de ea, cand am ascultat-o adineauri. Mi s-a mai intamplat si cu alte melodii, sa le ascult si apoi sa uit de ele. Asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa, e geniala! Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, Jari, NU ma opri! laughing

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu o stiam.Imi place.

| Dragonfly6 a răspuns:

Masterpiece.

| johnyxus a răspuns:

Am fost la un concert de al lor, imi place tot ce canta.

| KuolemaTekeeTaiteilijan a răspuns:

Inca o piesa adaugata la playlist-ul meuwinking multumesc, e geniala