| anonim_4396 a întrebat:

In zilele trecute s-a lansat Imnul Liberty Parade 2011
http://www.youtube.com/watch?v=Dm8wExFscZ8

Eu personal pot spune ca melodia suna bine, insa nu pentru Liberty Parade, ci pentru club. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| →Alee׃╳← a răspuns:

Mie chiar imi place.
Intradevar si eu cred ca e mai potrivita pentru club.dar e ok happy

| MarinaElena a răspuns:

Buna.Sunt de acord cu →Alee׃╳←. Melodia suna bine si este foarte buna pentru club dar. dupa parerea mea.pentru Liberty.este cea mai proasta idee call meu.

Pt aceasta ocazie ar fi trebuit sa aleaga o melodie care sa te faca sa simti libertatea, multa distractie etc cum au fost cele din anii trecuti.

Dar...asta estestraight face