| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Inserati cateva melodii Power Metal,dar sa fie necunoscute,ca sa am mai multe sanse de a asculta o melodie noua, si buna.

7 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun explică (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Am spus cateva melodii laughing.In fine, multumesc, stiam oricum de site.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Sunt convins ca stiai de el. Oricum, cand n-ai ce face bagi acolo o trupa random.Sunt sanse sa pice ceva foarte bune.
Nu-i cine stie ce,(nici macar power nu e) dare pare interesanta.
http://www.youtube.com/watch?v=JNLpn_PWcEI

| Matt221041 a răspuns:

Salut! Daca doresti sa discutam despre rock/metal id-ul meu este dragos_boy_1996. Mi-ar face placere sa schimb opinii:d