| LolaKissTheGirl a întrebat:

Instruieste-te de-aici si intra in fanclub respectand regulile de pe:
http://officialfanclubkatyperry.blogspot.com/p/despre-fa nclub-x.html

Răspuns Câştigător
| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Draga Lola,

Ma numesc Caitlyn si am 12 ani. Melodia mea favorita este "Thinking Of You''. Tinuta mea favorita Katy Perry este http://www.barfitoarea.ro/tag/katy-perry/page/10/ si imi place Katy Perry deoarece ea n-a copiat pe nimeni ca sa fie celebra si canta super, arata super...

4 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Vai o ador pe Katylove struck
Mai ales ultimul ei album care l-am primit si eu
M-a dat pe spate love struck
kiss

| LolaKissTheGirl explică:

Ca sa va mai tin putin de vorba o sa va spun regulile:

Mai intai ar trebui sa ne scrii prin intermediu TPU ceva despre ce crezi tu despre Katy Perry. Trebuie sa scrii numele tau, varsta ta, melodia ta favorita Katy Perry si tinuta ta favorita Katy Perry. Trebuie sa ne scrii o scrisoare in raspunsul care o sa il dai LoleiKissTheGirl [LolaKissTheGirl, pe TPU, fireste]. Vei pune un link cu melodia si tinuta.

Cam atata, va urez succes la toti!

Răspuns utilizator avertizat