| Croampa a întrebat:

Intrebare pentru cei Metalhead:

Ce parere aveti de melodia de mai jos?

https://youtube.com/watch?v=r-ofns1RgGo

10 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

De ce am impresia ca vrei sa impresionezi cu "melodiile" astea?

Si de ce tot ceri parerea altora, ai nevoie de aprobare?

Nu ma consider un *metalhead*, dar o sa-mi permit sa-mi dau cu parerea:

- Nu e nimic impresionant la tentativa aia de melodie, la fel ca si restul pe care le-ai mai postat.
Melodicitate 0
Versuri 0 (nu intelegi nimic)
Video-ul - niste plictisiti care incearca sa impresioneze ei cu sangele si mai stiu eu ce, wow -.- Costumele alea, lucruri puerile in opinia mea happy

Ascult si eu metal, dar genul ala (black metal/ death metal.99% e cam *stricat*. Restul de 1 % au instrumentalele ok ).

Intreb din nou, care e scopul intrebarilor astea?

| Croampa explică (pentru LePotato):

Care e scopul? Sa vad gusturile unor oameni ca mine( care asculta black). Din cate am vazut, doar 4 persoane din toate cate mi-au raspuns( vreodata la intrebari legate de muzica) asculta black... nu intelege gresit, nu pot " impresiona" printr-o melodie, vreau doar sa gasesc oameni cu care sa pot vorbii despre muzica.

Legat de video-uri, nici pe mine nu ma incanta, da' daca observi, melodia a aparut in 18 si pun pariu ca in cateva zile nimeni nu i-a facut video cu lyrics.

Daca tie nu-ti place, nu am ce zice... iti respect parerea fara sa jignesc( cum am patit la alte intrebari).

| LePotato a răspuns (pentru Croampa):

"Legat de video-uri, nici pe mine nu ma incanta, da' daca observi, melodia a aparut in 18 si pun pariu ca in cateva zile nimeni nu i-a facut video cu lyrics. " - Mie imi place sa inteleg ce ascult, nu sa stau cu versurile in fata, ok?

| Croampa explică (pentru LePotato):

Ai editat sa nu jignesti happy

| Croampa explică (pentru LePotato):

Daca nu pun melodia cu video, cum altcumva sa o pun?
Raspuns: cu lyrics! straight face

| LePotato a răspuns (pentru Croampa):

Am editat ce?laughing

"Daca nu pun melodia cu video, cum altcumva sa o pun?
Raspuns: cu lyrics!" - Du-te la somn, n-ai inteles ce am vrut sa spun.

| Croampa explică (pentru LePotato):

Nici tu n-ai inteles...

| LePotato a răspuns (pentru Croampa):

Din nou :

"Mie imi place sa inteleg ce ascult, nu sa stau cu versurile in fata, ok?" - Adica, prefer melodiile unde intelegi ce spun aia...nu in care se aud doar grohaieli din care nu intelegi nimic (si esti nevoit sa stai cu lyrics in fata)

Am fost destul de clar acum? happy

| Croampa explică (pentru LePotato):

Da, da' ce-am vrut eu sa zic ai inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi place să vorbeşti formal, ţie.
Oricum, melodia e la fel de naşpa ca şi celelalte 2000 din ultimele întrebări.

Ps. Ai mâncat un "s".