| anonim_4396 a întrebat:

[intrebare pentru fani Bullet For My Valentine] Care e melodia voastra preferata de la Bullet For My Valentine? A mea e Bullet For My Valentine-Breaking Out, Breaking Down:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| CB4ever a răspuns:

Mie de la Bullet for My Valentine imi place mult Begging for Mercy, The last fight, Alone si Waking the Demon.

4 răspunsuri:
| nathalie a răspuns:

Tears don't fall:X

| Bilqux a răspuns:

Si mie imi place mult Wakin the Demon mai imi place si Fever, Last to Know, Begging for Mercy dar cel mai mult Breaking Out, Breaking Downwinking

| razvanel121 a răspuns:

Scream aim fire si waking the demon