| kidda97 a întrebat:

Melodia mea preferata este : Bullet-Abravia |

Care este melodia voastra preferata?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In momentul de fata DIRECTIA 5 - In niciun caz : http://www.youtube.com/watch?v=CBdYvPguqbc

O ascult de jumatate de ora in continuu.

E greu de spus o melodie preferata. Imi plac mai multe. O melodie care m-a impresionat profund este : Garou -Belle : http://www.youtube.com/watch?v=ZVK1WK9UdBE

| Ana-Maria94 a răspuns:

Si mie imi plac Abravia o ascult in fiecare zi, dar nu am doar o melodie preferata am mai multe cum ar fi:I wouldn't change a think(romana)

| Alexandru a răspuns:

Sunt multe. Am mai dat raspunsuri de acest gen dar imi indrept atentia si catre rock-ul alternativ caci melodia asta imi aduce aminte de timiditatea primilor pasi de liceu in septembrie 2008:
http://www.youtube.com/watch?v=RD9O9sIdu8s&feature=related
E magnifica melodia, mi se face pielea de gaina, mai ales la partea in care isi face simtita prezenta vioara. Minunati...

| ramo96 a răspuns:

NeverShoutNever - BigCityDreams

| Nirvana a răspuns:

Toate melodiile de la Vama Veche sunt preferatele mele

| Liniuta_3048 a răspuns:

Skillet-Last Night si Alexandra Stan-Energy

| RoberT_2406 a răspuns:

\Menthol & White - Pa-Pi-To 2010 (Extended Version)

| Ally_8613 a răspuns:

Bitza-Razboi in doi.si chiar si Bullet-Abraviabig grinlove struck

| 009 a răspuns:

Colt de suflet da cam toate imi plachappy

| ADY_5784 a răspuns:

Nu am o melodie preferata, dar imi plac melodiile lui Puya, Connect-R, Alex si Smileywinking

| Rawr14 a răspuns:

Rihanna-te amo