| MasterOfDisaster a întrebat:

(intrebare pentru fete, da pot raspune si baietiilaughingCe parere aveti de faputl ca in videoclipuri, la melodii, fetele si femeile sunt tot mai dezbracate, si baietii/barbatii (majoritatea)se gandesc doooar la fizic? mie mi se pare jignitor pentru fete...nu mi se pare normal ca baieti de 6 ani sa discute ca aia are c*ru mai misto sau chestii din astea.naspa rau ce am ajuns

1 răspuns:
| EuAli a răspuns:

Asa-s baieti deoarece nivelul de testosteron e mai mare la baieti decat la fete.