| RyGoLeTa a întrebat:

Intrebare pentru toti fanii Jonas Brothers. Vreti ca minunatii Jonas Brothers sa vina in Romania la noi? luati urmatorul link si semnati petitia:http://www.petitieonline.ro/petitie-p53922047.html

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu suntem fani
nu, nu vrem

| Flöricicä a răspuns:

Normal ca vreauday dreamingVisul meu.Dar nu cred ca se va intampla, oricate semnaturi s.ar strangesad.Si pentru GreanRaper si Andreu500 Mai bine taceti vedeti ca intrebarea nu va este adresata? Dc mai raspundeti? Doar sa ne amagiti pe noi?! Sa stiti, nu punem botul la orice prostiii de ale voastre.Jonas Brothers ne.au invatat asta!tongue

| RyGoLeTa explică:

Esti stupid taci si vezi-ti de treaba, am spus doar pentru fani, nu pentru tine.

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Chiar daca semnam ei nu sunt obligati sa vina aici! USA e char pe cealalta parte a globului fata de noi de e foarte lung drumul cumparale tu bilet de avion dus-intors plus cazare doar sa vina sa ii vada nise copilasi cu muci la nas