| RyGoLeTa a întrebat:

Nu vreti si voi sa vina Jonas Brothers in Bucuresti? Va rog, poate avem o sansa ca fratii jonas sa vina la noi.Sunt talentati, frumosi, incredibili, deci trebuie sa facem ceva, eu nu mai suport ca in toate tarile sa vina si la noi nu.Luati linkul asta si semnati petitia onlline pentru ca stralucitorii baieti sa vina, va rog din toata inima.Linkul:http://www.petitieonline.ro/petitie-p53922047.html Haideti fanilor J. B, semnati, doar nu va costa nimic.Este visul meu, va rog semnati poate intr-o zi vor veni, dar trebuie sa facem sacrificii, si sper ca daca vor fii stranse cat mai multe semnaturi vor putea veni.Nu va pierdeti niciodata speranta, cea mai mare fana Jonas Brothers Rigoleta.:-*va pup.

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Și o să vezi numai fetițe de 10 ani la concert, din care 90% leșină după prima melodie.

1 răspuns:
| WhiteWolf7 a răspuns:

1.Esti prea obsedata.
2.Scopul saitului este acela ca un utilizator care are o nedumerire sa vina si sa ne intrebe pe noi, iar noi la randu nostru sa incercam sa-l lamurim.Tu nu ai nici-o nelamurire, si ne si stresezi.
3. Daca vrei, cel mult, incearca la cauze nobile(categoria).
4.Nu, nu vreau sa vina, sper sa u vina niciodata sa se faca de ras la noi aici, ca n-are rost. Daca vrei sa-i vezi du-te la concertele lor sustinute in alte tari.