| Crisis a întrebat:

:D Pentru metalisti, am facut o petitie online numita "Vrem Dimmu Borgir in Romania" si va rog sa semnati si voi.
Link: http://www.petitieonline.ro/......38054.html
Mersi anticipat!

5 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Slabe şanse să ajungă datorită petiţiei, dar semnez. Aş vrea să văd Dimmu în România. big grin

| FucktheSystem a răspuns:

Deși cel mai probabil n-aș merge la concert, totuși semnez petiția, poate cine știe.
Succes, poate ai noroc și vor veni.

| Crisis explică:

@Slincer, stiu ca petitiile online sunt nasoale, mai ales pe siteul asta care trebuie' sa validezi semnatura prin mail, dar... nah. thinking

| Necrophagist a răspuns:

Petitiile online sunt de pishu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca baga cineva in seama petitiile? Nu conteaza pentru ce sunt. Uita-te in ce tara traim. Poate daca ar fi despre manele.De exemplu, va place Nicolae Guta? Si vreo cateva milioane de manelisti spunbig grinA DA DA. Daca va place spuneti si voi pe unde este o nunta, haideti sa facem o cheta sa il invitam pe Guta sa cante. Poate doar astea sa fie bagate in seama.