| Deeiu a întrebat:

Intrebarea mea : cine stie cum se pune o melodie pe repeat la winamp. u' 5.5.6 straight face
e cel negru cu scrisu' verde laughingbig grin
Ajutor! straight face
Fundita happytnks kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al8 lea buton, e langa semnul winamp, sub chestia aia care iti arata cat mai e din melodie, e un del de sageata intoarsa in cerc big grin. apropo, la 556 poti sa ti pui tema evil red, negru cu scrisul rosu :X

1 răspuns:
| Rihanna a răspuns:

Langa butoanele cu play, pauza, etc ai un buton cu o sageata cam intoarsa. dai click pe ala si o sa iti apara:repeat playlist, mai dai un click si apare repeat track-cand iti apare asa, la asta te opresti.nu stiu daca asa o sa fie ordinea, oricum, dai click pana apare repeat track