| bunaciunedebaiat a întrebat:

Buna ziua la toata lumea!
Am doua intrebari:
1)ce trebuie sa fac sa nu isi mai faca mozilla firefox update automat, ca am versiunea 3 si ma dispera ca isi pune ultima (12) si nu-s obisnuit deloc.

2)cum pot in VLC player sa pun ceva pe repeat (o melodie) de preferinta,sa cante incontinuu ca in Winamp,Aimp, Bsplayer

Răspuns Câştigător
| agentul007 a răspuns:

1) menu-tools-options-advanced-debifezi alea 3 de la automatically check for updates

2) nu stiu, nu folosesc, mai bine foloseste bsplayer e cel mai bun

| bunaciunedebaiat explică (pentru agentul007):

Da,dar vezi tu ca la VLC player este o smecherie care faci sa se auda muzica mai tare, chiar daca e la maxim, poti sa ii mai dai un 10% volumwinking

1 răspuns: