| Adredemesconf a întrebat:

Intrebarea mea este de ce nu pot downloada Radio Zu, adica sa ascult live?sad Mie imi zice ca e recomandat in Winamp dar nu se poate si cu BS.Player sau cu The KMPlayer? Daca nu se poate de unde pot sa downloadez Winamp? Mie chiar imi place Radio Zu si chiar vreau sa ascult! Am incercat pe multe siteuri si mi se intampla la fel: la BS.Player merge 2-3 sau maxim 4 sec. si dupa aia se intrerupe iar la The KMPlayer se blocheaza din prima deci nu merge deloc!

Răspuns Câştigător
| cosmin_2318 a răspuns:

Pai uitate bine poate este si pentru bsp

daca nu ala care il ai pentru winamp dai click dreapta si open cu bsp

1 răspuns:
| papooshyka a răspuns:

Downloadeaza de pe google Winap...sh apoi incearca iar sa programezi Radio Zu, nu te teme, ca winap nu are virusi si multi folosesc aceasta programa care e foarte foarte usor de folosit...sh copii de 5 ani o pot folosi, Funda?