| Hasss a întrebat:

Buna ziua TPU
am o nelamurire folosesc aimp3 ca sa ascult muzica dar de un timp de vreme am bagat radio si ascult radio acum
dar nu inteleg sunt unele momente in care se intrerupe muzica
ma gandeam ca poate fi de la internet dar cand se intrerupe nu descarc nimic doar umblu pe fb si alte siteuri am obs ca daca las radio aprins cand downloadez cv se intrerupe deci atunci este de la internet

melodiile din calculator nu se blocheaza deci
pana la urma este de la internet sau?(ascult radio-best scuze daca fac reclama)

dau funda plz raspundeti-mi

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

... data viitoare cand ai probleme cu un fisier, sau un link radio, incearca-l pe mai multe playere, sa vezi cum se comporta.

Aimp3 e destul de bunicel, deci nu ar trebui sa ai probleme, dar in general merge mai bine cu winamp (de ce, nu stiu).

Si apoi nu trebuie sa fie neaparat de la net, poate fi si de la serverul lor care mai da rateuri cateodata, sau e overloaded.

| Hasss explică (pentru guardian18angel):

Oky multumesc pentru raspuns tongue

1 răspuns: