| laurici03 a întrebat:

Justin Biber a murit? Nu sunt fana lui dar am auzit cateva zvonuri. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| Liniuta_3048 a răspuns:

Daca ar muri Justin Bieber jumate din populatia terrei ar plange oh go on[Ceea ce nu pot intelege, de unde sa-ti dai seama ce tip este daca nu-l cunosti]in fine.Nu, nu a murit.

26 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da dar are o fata de zici ca-i viu!

| Petronela a răspuns:

Nu este adevarat. Justin Bieber traieste

| Lαααα a răspuns:

As vrea eoolaughing

Răspuns utilizator avertizat
| MistikkGirl a răspuns:

Nu nu a murit am citit intr-un blog, ca a fost atacata mama lui de fanii lui justin bieber

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Nu, nu a murit. as fii vrut eu asta devil)

| Annie90 a răspuns:

Nu, nu a murit.

| Lady birrrrrrrrrrd a răspuns:

Am vazut si eu pe coperta unei reviste" justin bieber omorat de fani"
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu laughing cum sa moara :o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stie nimeni dintre noi fanii lui dar un zvon poate fi adevarat poate nu. POATE AI DREPTATE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu na murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a murit dar era un super star ok
pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu am auzit ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin a fost calcat de tren!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt
justin biber nu ai adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui adevarat o prietena de-a mea a fost la concertul lui in luna decembrie 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit. Pacat. A da, Liniuta te cam inseli, daca biber ar fi murit jumate din populatie s-ar sinucide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit dar el are 51 de ani a purtat o masca pana acum! ar tebui sa fi fan justin are o voce super cool!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate josin biber nu a murit toti sunt niste mari prosti care cred ca murit pentru ca daca catati la poze cu familia el seamana mult cu sora lui mai mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate na murit

| Spikey a răspuns:

Nu, n-a murit.

| Mihai_1499 a răspuns:

Na murit?laughing Ce pacat.

| Craciun_Claudia_1991 a răspuns:

Nu e mort! am vazut cateva zvonuri pe interne ca a scris pe twitter ca e viu!