| Amyyyyyyy a întrebat:

Buna~! Sunt terifiata am auzit ca NaNe a murit e adevarat? NU sunt eu cea mai mare fana a lui dar... a murit sau nu?

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nu e adevarat.
E doar o gluma proasta.

| HappyUserUnknown a răspuns:

Nu, e o gluma oh go on

| mmiizzaas a răspuns:

Nu e adevarat oh go on a scris chiar el pe twitter'ul personal ca "nu e loc de 2 draci in iad"

| DiZZy_6407 a răspuns:

E adevarathappy s-a dus inca un om care nu a avut talent.un baiat de bani gata...cik "gangsta"

| AlyBby a răspuns:

Buna si eu ascult Nane, am auzit si eu o barfa cum ca ar fi murit in acident de masina insa sunt doar barfe nu este adevarat!