| Cristi_3697 a întrebat:

Justin Bieber -Baby cel mai vizionat clip de pe youtube! 410, 140, 624 milioane! Este incredibil ce se intampla

Răspuns Câştigător
| amc a răspuns:

Lolstraight facedoamnestraight face
a intrecuto si pe lady gaga cu bad romancestraight face:-s
doamne ce ajuns lumea:-s
a ajusn si asta peste nopate vedetarolling eyes
mie una nu-mi place de el

6 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Da...lady gaga are un miliard la bad romance...

| StiCS a răspuns:

Doamneeee`! laughing

| PandaGirl a răspuns:

Chiar ca a innebunit lumea! Acum cateva luni nimeni nu il cunostea, iar acum "O DOAMNE! L-ai vazut pe Justin Bieber?! Nu-i asa ca e cel mai tare?!". Este doar un copil razgaiat ce i s-a urcat vedetismul l-a cap si dintr-o data a ajuns din paie-n puf!

| Cherry56 a răspuns:

Aha, mie personal mi se pare o melodie asa comuna si stresanta ca sa numa zic ca clipu ala e asa de buget redus :-s chiar nu pot intelege mania asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A innebunit loomea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta pentru ca multi au intrat si au dat dislike... da esti prea prosta sa vezi asta rolling eyes