| mar1us20 a întrebat:

De ce credeti ca Justin Bieber, "Baby" - este cel mai vizionat clip de pe YouTube?(Peste 600 milioane viz.) Sa fim seriosi, doar stiti ca exista mult mai multe piese, clipuri, video mai interesante! straight face

Răspuns Câştigător
| MirabelaGJ a răspuns:

Probabil fiindca Justin Bieber a devenit 'fenomen' in toata lumea. Pe mine, personal, nu ma incanta muzica lui. Dar asta e parerea mea (si taifirul inainte sa arunce fanii cu chestii in mine).

Adevarul e ca fanii vizioneaza videoclipul de cate ori le vor muschii sa dea like, sa comenteze, fiindca ori le place melodia, ori cantaretul, ori amandoua. Fanii foarte dedicati (mai mult fanele) se duc pentru a da like-uri, thumbs up la comentarii irelevante, si sa spuna ca vor sa se marite cu el. Unii il vizioneaza doar ca sa dea mesaje in lant. Altii, comentarii constructive. Si 'anti-fanii' dedicati se duc acolo pentru a da dislike-uri si sa il huiduiasca via comentarii.

Acum, daca adunam toate categoriile de oameni, din toate colturile lumii, care dispun de internet sau computer, se face gramada frumusica, nu?

8 răspunsuri:
| P?x?eLovesYa a răspuns:

Poate e şi datorită hateri-lor care ţin morţiş să dea Dislike-uri cu duzina, dar, în general, e datorită fetiţelor de clasa a 5-a care ar striga de pe acoperişul Casei Poporului '' Justin, mărita-te cu mineee!''. Eu personal nu înţeleg ce e atât de supercute si de multi-talented la acest copilaş...Oh.nevermind.

| DarkBlood32 a răspuns:

Pentru dislike-uriwinking Si pentru misto-uri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il urasc pe prostu' ala big grin

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Sincera sa fiu detest acest "copil minune", deoarece consider ca nu este numit pe bun merit artist.Nu-mi place felul sau de a fi si de a se comporta(care reiese din tot felul de stiri, emisiuni) si absolut nimic ce are legatura cu el si muzica lui.Melodia despre care vorbesti,dar si clipul,l-am vazut o singura data difuzat pe MTV,si pot spune ca nu mi-a placut deloc,din contra,mi s-a parut aiurea. Exista numeroase melodii ce merita difuzate, ascultate, dar nu de genul asta.Sincera sa fiu nu am fost prea curioasa sa vad de cata "faima popularitate meritata" dispune Bieber pe youtube, dar cu siguranta nu MERITA si nu inteleg de ce este atat de difuzat.

| Maiky a răspuns:

Deoarece toti hateri care pretind ca o urasc pe justina intra la videoclip si lasa mesaje de genu 'Justin f**ca off" si altele si asa se strang vizualizarile a da si ma sunt si fete de genul lui LAdy J obsedate, fetite pardon straight face nici nu iti imageinezi cata prostie e in ziua de azi.

| ciupilol a răspuns:

Nu stiu de ce dar are mai multe dislike-uri decat like-uri
melodia mi se pare draguta nu e prea reusita dar daca te uiti mai atent vezi ca l-a "studiat" pe Michael Jackson

| saster a răspuns:

Nu-mi place de cocalaru asta

| saster a răspuns:

840,458 likes, 1, 700, 564 dislikes rolling on the floor