| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai vizionat videoclip de pe youtube? Am auzit ca Justin Bieber-Baby cu 500 de milioane de vizualizari dar nu pot sa cred asa ceva...

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Salut!
Din pacate, cel mai vizionat film este Justin Bieber- Baby cu aprox. 593 de milioane de vizualizari: http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&feature=player_embedded
Este urmat de Lady Gaga - Bad Romance, cu aprox. 387 de milioane vizualizari si Shakira- Waka Waka cu cca. 353 de milioane vizualizari. Acesta este top 3 al youtube-ului cu toate ca clipul lui Biber a strans un numar exagerat de vizualizari. A stiut sa isi faca reclama si sa sa se faca cunoscut si iata, ca a ajuns in fruntea Youtube si probabil va ramane mult timp acolo (diferenta de 200 de milioane vizualizari :O fata de locul 2).
Totusi este clipul cu cele mai multe Dislike-uri, avand 1.700.000 primite de la utilizatori.
Clasamentul complet il poti vedea aici:
http://www.youtube.com/charts/videos_views?t=a
Numai bine!

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Din primele 20 imi place locurile 2 4 7 8 13 16 17 si 19 tie?

| CautNume a răspuns:

Baa locul 46 nu sunt romani?

| CautNume a răspuns:

Si 61 imi placelove struck

| denyiuly a răspuns:

Da! melodia lui, justin biber are 592.967. 338vizualizari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce lume frate... Adevaratii artisti nu vor fi niciodata apreciati... trist.

| ღChloeeღ a răspuns:

Justin Bieber ocupa the first place? O_o... oh god! lumea asta a innebunit X_x

| Suhac a răspuns:

Deci paul21 are funditawaiting

| Doi2 a răspuns:

Imi pare rau justin bieber are cele mai multe vizualizariworried

| tnxforthemms a răspuns:

Justin Bieber-Baby are 592.967.338. si da, e cel mai vizionat video de pe youtube. incearca sa scrii orice alta melodie si fa diferenta. e enooorm!laughing