| alexbosdeboss a întrebat:

KEO - Liber cine imi zice melodii de genu acesteia ii dau funda:angry pentru cele mai multe si mai frumoase)

1 răspuns:
| DianaDiii1761b a răspuns:

Nu vreau sa iti caut eu dar stiu cantareti si stiu un mod simplu care nu te oboseste mult. download free youtube downloader si cauta pe youtube la pitbull smiley shakira jennifer lopez b.o.b grasu xxl puya... si cauti muzica care iti place copy acolo unde e http:www.blablabla... in fine si te uiti acolo e simplu. eu sunt un copil de 10 ani e imposibil sa nu intelegi tu hai pa.