| deeapp a întrebat:

Kim hyun joong canta la vioara?

Răspuns Câştigător
| BlueButterflyyy a răspuns:

Nu, apare cantand la vioara doar in Boys Over Flowers dar din informatiile generale pe care le stiu despre el reiese ca stie intr-adevar sa cante la vioara si pian. Funda?

7 răspunsuri:
| BlueButterflyyy a răspuns:

Da, canta la vioara si pian.happy

| deeapp explică (pentru BlueButterflyyy):

Ai vazut vreun clip video pe youtube sau oriunde unde vanta el la vioara? Inafara de mel. din Boys over flowers. happy

| deeapp explică (pentru BlueButterflyyy):

Ai vazut vreun clip video pe youtube sau oriunde unde canta el la vioara? Inafara de mel. din Boys over flowers.

| BlueButterflyyy a răspuns (pentru deeapp):

Nu, apare cantand la vioara doar in Boys Over Flowers dar din informatiile generale pe care le stiu despre el reiese ca stie intr-adevar sa cante la vioara si pian. Funda?

| AlexysNykol a răspuns:

Da canta la vioara si la pian, o cantat in BOF happy

| deeapp explică (pentru AlexysNykol):

Da, a cantat in BOF dar nu mi se parea ca el canta pentru ca melodia era mult mai susa decat notele pe care le apasa el.

| MacBeth a răspuns:

Nu, canta doar la chitara si pian.

| deeapp explică (pentru MacBeth):

Multumesc pentru raspuns, am aflat dupa ce am dat funda ca nu canta la vioara...