| Bobyxx a întrebat:

La ce instrument muzical sti sa canti sau vrei sa inveti?

10 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Vreau sa invat sa cant la chitara, dar e foarte greu.

| xBlackDreamx a răspuns:

Cand eram mica am cantat putin la pian. Este foarte frumos si am vazut si o colega cum canta si este foarte placut sa o ascult. Eu insa as vrea sa ma apuc de chitara, insa timpul nu prea imi permite...

| Duucu a răspuns:

Știu la chitară și vreau să învăț la pian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pian!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu la tobe si foarte putin la chitara si as vrea sa invat la pian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vioară.

| Disharmony a răspuns:

Mi-ar placea sa stiu sa cant la vioara si pian.

| Aeri a răspuns:

Aș vrea chitară sad

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Știu câte ceva la chitară. Dar nu destul. Vreau să învăț să cânt și la tobe, pe lângă chitară, și chiar vocal, de ce nu?

| kokomy a răspuns:

Cant la chitar si-mi place f mult. Am incercat cand eram mai mica sa iau lectii de pian, dar nu mi-a placut.