| Duucu a întrebat:

La ce instrumente muzicale știți să căntați?

22 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Ma, sincer la chitara le am cel mai bine, dar nu mi-e greu sa cant la bas, vioara, contrabas si putin pian. E destul de usor daca stii sa canti la chitara si stii si putina teorie muzicala sa poti apoi canta si la alte instrumente. Probabil m-as putea descurca si la ukulele, chitara mexicana, mandolina si alte deviatii ale chitarei, dar pe astea n-am incercat.

| Blagandrey a răspuns:

La chitara.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

La acustica, dar sunt la stadiul de incepator.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa cum stii tu să scrii, asa stim si noi să cîntăm.

| Duucu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cu ce am greșit, domnule?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Duucu):

Am vrut să fac o glumă tee deranjat?

| Duucu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am plăns sad

| Crucified a răspuns:

La niciunul. Ce-aş vrea să cânt la o electrică sau chiar la o acustică...

| KristalPop a răspuns:

Pian, dar nu am mai cântat din liceu.

| Rakanishuu a răspuns:

Bass.

| TheStory a răspuns:

Momentan nu stiu sa cand la niciun instrument.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tobe stiu cel mai bine iar la chitara electrica am luat cateva lectii dar...tot singura am invatat cat de cat ce stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sintetizator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mi-am dorit intotdeauna sa stiu sa cant la vioara.
Te pup!

| Prietenoasa a răspuns:

Invat sa cant la chitara as vrea si la pian si cant vocal dar, nu am cantat in fata unui public.

| TheMetal a răspuns:

La chitara. si mai stiu sa dirijez pasarica sa cante soprana happy

| stefan1998_5137 a răspuns:

La toba si putin la chitara.

| eluveitie13 a răspuns:

La chitara, putin la pian si as vrea sa invat sa cant la vioarahappy

| Alexutza16 a răspuns:

La chitara clasica :d