| dulceata_5297 a întrebat:

La ce instrumente stiti sa cantati?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Fluier, chitata si pian.

11 răspunsuri:
| Mary Marry a răspuns:

La pian.Sunt pianista de performanta.Anu acesta o sa invat sa cant si la chitara+ca ma dau la ore de canto(nu oricare, clasic), deuarece la liceul meu Dinu Lipatti, nu se practica decat canto clasic sau popular asa ca nu am de ales.As putea sa ma duc sa fac in alta parte meditatiile la canto dar asa sunt in scoala, nu trebuie sa mai merg de colo-colo.Plus ca deja cunosc profesoara, e simpatica, Asa ca.Si asa voi face si cu chitara, dar la chitara voi face maxim 20 de ore. Vreau doar asa sa ma invete sa cant la ea, ca dupa aceea fac singura acasa, mai ales ca, chitara nu e un intrument greu, si chiar este cunoscut pentru simplitatea lui.

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Pai.acum 4 ani am cantat la orga.laughing
acum nu mai stiu nimic big grin

| Mişu_7703 a răspuns:

Chitara si pian. big grin

| IuliAnnA_6074 a răspuns:

Nu stiu sa cant la nici un instrument laughing

| PrINcEss_Y a răspuns:

Chitara, mai mult folk la alte genuri nu ma prea descurc inca!

| marixoxo a răspuns:

Chitara electrica \m/

| mb.merqury a răspuns:

Saxofon :D.
http://www.youtube.com/watch?v=JgGjGoJ_Rzc
Aici e o inregistrare de acum vreo 3 saptamani. Sper sa-ti placa;)

| wizopo a răspuns:

Fluier si chitara

Răspuns utilizator avertizat
| butterfly_4694 a răspuns:

Flaut, pian.

| flakeofsnow a răspuns:

Pian