| CutenessOverLoaded a întrebat:

La ora asta, 10 jumate am party la mine acasa si nu mai pot sa-mi scot din cap 2 melodii superbe care dau dependenta.Am dat de ele din greseala prin PC si mi-au placut! Cum pot sa mi le scot din cap? Atunci cand ma pun in pat, nu pot sa adorm din cauza lor.
Uitati melodiile:http://www.youtube.com/watch?v=YSI7bdKgLgw&feature=relat ed si http://www.youtube.com/watch?v=1rcHDfREcog&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| Scriitoarea a răspuns:

Ascultale cat mai mult si in final o sa plictisesti de ele putin si o sa-ti iasa din minte. Chiar daca pare ca daca o sa le asculti mai mult o sa-ti intre si mai mult in cap, nu e asa. Sau cel putin nu la mine. Acum depinde si de om, dar eu te sfatuiesc sa faci asa cum ti-am spun eu mai sus.

2 răspunsuri:
| DariusDarone a răspuns:

Ridica mainile sus tonguelaughing)
glm.big grin

| neta a răspuns:

Pai poti sa cauti altele mai vechi pe care le sti si iti plac ca daca sunt vechi le scoti repede din cap sau daca te uiti la robotzi poti proceda ca ei dar iti trebuie o foca