| anonim_4396 a întrebat:

La scoala mi-a fost dat un referat cu tema la alegere, iar eu am ales sa fac despre formatia mea rock preferata, Moonspell.Am cautat informatii despre ea dar pentru ca "virgula" cu toate acele informatii + imagini tot nu atin numarul minim de pagini promus as vrea sa scriu si despre istoria rockului.SI aici vine intrebarea:unde pot gasi mai multe informatii despre istoria rockului si de preferat si despre formatia Moonspell?

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Metal-archives.com

P. S. Moonspell nu cântă rock ci Gothic Metal. Atenţie! Metalu' nu e totuna cu rock-ul e ca şi cum ai spune că Belphegor e tot una cu Elvis Presley!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuia sa pui "virgula"... era mult mai usor sa pui ","winking