| anonim_4396 a întrebat:

Lady Gaga sau Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Lady Gagabig grin

80 răspunsuri:
| adelina_5429 a răspuns:

Lady Gaga are o voce mult mai buan ca a lui miley Cyrus si e foarte originala tipahappy

| darynutzascumpygirl a răspuns:

Miley Cyrus

| Vicky_1658 a răspuns:

Lady Gaga normal o urasc pe Miley Cyrus e atat de nasoala.

| Angel !!!!!!!! a răspuns:

Lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ii stiu id-ul lui miley cyrus! e anacyrus44@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lady Găguţă [Gaga].

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mereu si intotdeauna Lady Gaga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O aleg pe Miley. Lady GaGa? Ce e asa de sexy la ea? Ca isi face niste haine stupide? Daca voi ziceti.
Si Bad-Romance, ca sa afli si Miley isi compune cantecele. Cred ca te-ai uitat prea mult la Hannah Montana si ai vazut ca acolo zice ca tatal ei i le compune. In realitate, cantecele Hannei Montana sunt compuse de cei de la Disney, n-au nicio legatura cu tatal lui Miley. In serial e una si in realitate alta.
Nu mai credeti tot ce vedeti in seriale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea stiu ce sa aleg pentru ca amandoua sunt simpatice dar Lady Gaga e foarte obscena asa ca Miley Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus... e Sexy raw

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley, logic, Gaga e cam naspa, mai ales videoclipu de la alejandro.Secrede ea cea mai tare dar ar trebui sa iasa altfel in evidenta.In schimb muzica lui miley e mai profunda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus e mai normala decat lady baba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca Lady Gaga ca Miley e o pitipoanca care ii calca pe urmele mamei ei adica Miley incerca sa para ce nu e pe cand Lady Gaga isi arata adevarata fata cum s'ar zice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lady gaga

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Lady Gaga clar

Răspuns utilizator avertizat
| ijustwannarun a răspuns:

Lady GaGa love struck... ii mai excentrica si originala si are fani adevarati nu fetite de 5-10 ani care striga "hannah montana" chiar daca i miley :-J laughing

| ♥♫☺PiTi¢K☺♫♥ a răspuns:

Miley Cyrus ...

| caloryn a răspuns:

Miley cyrus