| anonim_4396 a întrebat:

Lady Gaga sau Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Lady Gagabig grin

80 răspunsuri:
| Nik a răspuns:

Lady Gaga e cu mult mai sexy ca Miley Cyrus

| lolo23 a răspuns:

Lady Gaga, evident laughing

| traficanta a răspuns:

Lady Gaga, vrei sa iti motivez si de ce?

Deoarece e originala.

Dar oricum imi place si de Miley.

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Lady gaga

| geoolina a răspuns:

Lady gaga

| LittleDrop a răspuns:

Niciuna, dar daca trebuie sa aleg...Lady Gagalaughing

tu?

| Deyutza a răspuns:

Categoric Miley Cyrus dar nici Gaga nu e asa naspa doar ca e cam exagerata (parerea mea happy )

| gabitza144 a răspuns:

Lagy gaga :X

| Deny_8224 a răspuns:

Lady Gaga

| traficanta a răspuns:

Zicea unu mai sus ca Lady Gaga e mai sexy la Miley laughing

tu ai vazut-o dezbracata pe lady gaga?laughing tu n`ai vazut ce slaba e n`are nimic sexy pe ea.

In schimb Miley asta macar are forme ceva acolo:-J

| LiaGore a răspuns:

Gaga!

| G a răspuns:

Lady gaga

| ancan a răspuns:

Lady Gaga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ii stiu id-ul lui miley cyrus! e anacyrus44@yahoo.com

| gabitza_6878 a răspuns:

Lady gaga
motiv: miley cyrus = hannah montana :-& [chiar daca nu o mai interpreateaza tot hannah montana ramane(and hannah montana sucks )]

| Didu a răspuns:

Lady Gaga! Si miley imi place. dar Gaga stie sa iasa in evidentabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lady Găguţă [Gaga].

| costyn162 a răspuns:

Sunt doua artiste cu foarte mare succes insa foarte diferite. O aleg pe Lady Gaga deoarece mi se pare o artista mai complexa iar Miley Cyrus inca are suportul populatiei minore.

| andreeada a răspuns:

Papa Roach!laughing(cand 2 se cearta al treilea castiga)!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mereu si intotdeauna Lady Gaga

| Abcfunny a răspuns:

Miley Cyrus

Răspuns utilizator avertizat
| HinnaBunneh a răspuns:

Nici una tongue oricum MILEY o copie pe lady gaga...

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Amandoua imi plac pentru ca au muncit mult pentru a ajunge la nivelul la care sunt acum, dar preferata mea este Lady Gaga.
Gaga are un stil deja format in vestimentatie. Isi face o mare parte din haine, isi compune singura cantecele, pe cand Miley nu ridica un pai pentru lucrurile astea. Totul i se pune pe tava de catre tatal sau, care se ocupa de tot. happy

| Angel !!!!!!!! a răspuns:

Lady gaga

| Vicky_1658 a răspuns:

Lady Gaga normal o urasc pe Miley Cyrus e atat de nasoala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O aleg pe Miley. Lady GaGa? Ce e asa de sexy la ea? Ca isi face niste haine stupide? Daca voi ziceti.
Si Bad-Romance, ca sa afli si Miley isi compune cantecele. Cred ca te-ai uitat prea mult la Hannah Montana si ai vazut ca acolo zice ca tatal ei i le compune. In realitate, cantecele Hannei Montana sunt compuse de cei de la Disney, n-au nicio legatura cu tatal lui Miley. In serial e una si in realitate alta.
Nu mai credeti tot ce vedeti in seriale.

| andutzza776 a răspuns:

Lady caca e o idioata, ratata, handicapata
miley este o dulce, frumoasa, talentata etc

| caloryn a răspuns:

Miley cyrus