| onitza_9908 a întrebat:

Cine e mai frumoasa si se imbraca mai bine? miley cyrus sau lady gaga?

40 răspunsuri:
| Fantasy a răspuns:

Gaga normal big grin la ambele intrebari

| lauryndacool a răspuns:

Ambele sunt la fel dune lady gaga e nebuna miley e la moda fiecarea re ceva

| rapidista a răspuns:

Nu sunt fana a nici-uneia, nu ascult genul asta de muzica, dar ca si stil vestimentar imi place mai mult Lady Gaga...Miley imi e tare antipatica sau poate nu ea in sine, dar febra asta care a cuprins toate pustoaicele de 9-12 ani mi-se pare tare aiurea...

| Mihaela_9047 a răspuns:

Deci sa vedem cum stam:
1miley cyrus este frumoasa si are o voce destul de buna dar sa zic sincer ea este apreciata de copii intre 5-12 ani aproximativ.Cantecele sunt compuse de tatal ei ea doar le canta sincer dupa mine daca nu ar fi taicaso' nu ar mai fi asa de faimoasa oh go on mie nu pot sa zic ca imi place pentru ca nu o admir nu o apreciez deloc.
2Pe de alta parte L@dy G@g@ are stilul ei propriu originalitate cu alte cuvinte melodii superbe in care in unele iti poti regasii multe din sentimentele tale are un stil care impresioneaza in bine cel putin din punctul meu de vedere pe toata lume...[e originala ce sa mai]
in schimb miley oh go on are acel stil pe care toate fetele intre 14 si 18 ani din america cel putin il adopta nu are deloc originalitate
bv Lady Gaga tine-o tot asa te iubesc :X esti cantareata mea favorita
miley tine-o tot asa tias zice sa te lasi de cantat dar asta ar teroriza fetitele mici laughing rolling on the floor oh go on bv G@g@ tongue happy

| Madutza_9991 a răspuns:

Miley bine-nteles!

| AnnMccoy a răspuns:

Miley cyrus

| scumpikkk a răspuns:

Mie imi place miley cyrus mai mult, ma refer la stilul ei, dar ca, si cantareata lady gaga big grin :X

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Dupa ce am vazut videoclipul can't be tamed mi se pare una si aceeasi...imi placea miley mult dar acum nu mai simt nimic.Cat despre lady gaga nu pot sa zic nimic...nu imi place deloc.

| RheaLustzig a răspuns:

worried niciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley are un stil al ei, se imbraca cum ii place, iar Lady Gaga are multa originalitate in creatiile ei. Sunt foarte inspirate!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici lady gaga nici miley circus nu ma pasioneaza dar ambele au stil... ei bine nu sunt la fel dar sincer lady gaga decat miley circus ...lady gaga canta si mai binebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga evident straight face. Myley Cyrus ii o tampitalaughinglaughing... aia are melodii numa pe copii de 5 - 11 ani rolling on the floorrolling on the floor. vai samar oh go on. Lady Gaga e cea mai tare:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca miley cyrus e mai ftumoasa si se imbraca si mai bine! lady gaga se imbraca prea ciudat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ladi gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga lady gaga :X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga arata mai bine dar se imbraca cam cudat dar hainele ei ciudate stau super pe ea miley a devenit celebra datorita liu taicasau si el ii face melodiile ea daca ar putea decat sa le cante si miley mai e si increzuta si sorasa arata ma bine decat eu deci lady gaga e favorita mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L@dy G@g@ e cea mai super! Auziti astia care sunteti cu miley cyrus sunteti niste copii mici care nu stiu sa aprecieze...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga miley e decat o fata celebrra datorita lui taicasau si a episoadelor dein hannah montana lady gagalaughing :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus este frumoasa si de aceea si-a ales o vestimentaie care o reprezinta si care arata felul ei de a fi, punand-ui in evidenta frumusetea.Si Lady Gaga este frumoasa, dar e un pic prea exagerata in privinta vestimentatiei si a felului de as pune in evidenta frumusetea. Dar sa recunoastem ca fiecare pesoana are gusturile ei si se imbraca asa cum crede el ca est mai bine, deci in concluzie:Gusturile nu se discuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga logic ca lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga logic, e cea mai tare ca si cantareata si se imbraca super.laughing in schimb Miley Cyrus e foarte urata...mda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intrebi!?!?
Normal ca Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza amndoua sunt lesbiane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus se imbraca mai bine decat gaga si e si mai frumoasa si aporpo bai fratilor nu mai le comparati atat pentru ca miley are doar 17 ani s ie mai mica ca gaga. de aceea gaga e mai populara deaorece are mai multa experienta ca miley pentru ca e mai in varsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga evidentttt miley cyrus e o proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus e cea mai draguta, lady gaga are voce dar pacat ca nu o stie folosii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Myley este cea mai frumoasa si se imbraca bin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca cu siguranta este miley si apropo cei ce spun ca miley e curva proasta si saloasa sunt ei nu milz ei sunt doar invidiosi ca nu au hainele si glaul ei deci miley categoric lady gaga e o doamna gaga si atata tot nu mai mult ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... buna intrebare...pai hai sa vedemtongue Sa incepem cu Miley Cyrus.
Miley Cyrus este o adolescenta foarte frumoasa:X:X:X si are o voce frumoasa:X:X:X, dar faza e ca daca nu ar fi tatal ei care ii compune cantecele ea nu ar mai fi asa de faimoasa, si sa fim sinceri ea este apreciata de copii de 5-11 anitonguetongue, dar mie imi place:X:X:X
Lady Gaga are niste melodii superbe:X:X:X si are un stil propriu:X:X, doar ca e cam exagerata...ati vazut videoclipurile care le face? Si ca s-a imbracat in carnelaughing. hainele ei sunt un pic exagerate dar mie imi plac:X:X:X Eu cred ca ea ar trebui sa fie regina muzicii popbig grinbig grin:X:X...nu ma injurati acum asta e parerea meatongue
Deci cea care este mai frumoasa si se imbraca mai bine este Mileybig grin:X, dar Lady Gaga canta de 1000 de ori mai bine...si e mult mai originala:X:angrydeci va rog nu ma injuratibig grinbig grin)si oricum Miley Cyrus si Lady Gaga nu se pot compara pentru ca Miley e o fata iar Lady Gaga e femeie in toata firea... dar ca sa fiti de acord cu ceea ce am discutat scrieti pe google Lady Gaga and Miley Cyrus dati la imagini si vedetitonguetongue Va pup Zbye:*