| wolder a întrebat:

Linkin Park cantan rock alternativ sau metal alternativ( heavy metal și alternative rock)?

13 răspunsuri:
| NoShit a răspuns:

Cântă un căcat de rap amestecat cu alternativ rock şi ce-o mai fi pe care îl ascultă toţi pokemonii care cică-s roacări.

| wolder explică (pentru NoShit):

NU ascult! nici nu stiu vreo melodie de la ei si nici nu ma intereseaza m-a intrebat o prietena ce gen cantawinking

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Rock alternativ şi nü metal.

| Aneurysm a răspuns:

Nu metal, alternative rock, care dă în rap metal (care-i de căcat, apropo).

| wolder explică (pentru Aneurysm):

Da stiu ii stiu doar cu numele nu-i ascultwinking

| Aneurysm a răspuns (pentru wolder):

Şi tu ce-asculţi de fel?

| vivigreen a răspuns:

Rock alternativ, deloc metal. Cate odata si hard rock dar nici rock alternativ nu am putea numi genul lor de melodii. Coldplay e o trupa adevarata numai rock alternativ (ceva mai lent).Ei sunt o trupa care fac combinatii de genuri si le iese foarte bine!

| Blasphemy a răspuns:

Heavy metal?
http://www.youtube.com/watch?v=6vPXqkOhiO8&feature=related
Ăsta e heavy metal românesc.
Nu-metal se numeşte ce cântă ei.

| wolder explică (pentru Blasphemy):

Imi place melodia din link

| SymphonyOfDestruction a răspuns (pentru Blasphemy):

Puteam sa jur ca piesa tari ca munti ai pus-o.

| Blasphemy a răspuns (pentru SymphonyOfDestruction):

Păi Tari ca munţi e cea mai cunoscută melodie de la ei.