| anonim_4396 a întrebat:

Linkin Park si Green Day au vre un album in magazine? Care? Ca am cautat in mai multe magazine, benizinarii si chiar la Diverta si n-am vazut nimic. Dar albumul lui Justin Bieber - My World a aparut in magazine?

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Salut! Se intampla ca in Romania unele albumele, ale artistilor internationali, sa apara mai tarziu. Daca esti nerabdator, comanda-le de pe internet. "My world" al lui Justin Bieber se lanseaza la nivel international martea viitoare, iar la noi cred ca va aparea mai tarziu. Bafta happy

1 răspuns:
| CrazyLuver a răspuns:

De green day si linkin parca nu stiu pentru ca nu ascult dar albumul lui justin stiu ca apare pe 17 nov in america la noi s-ar putea sa apara mai tarziu din pacatesad