| XatomisX a întrebat:

Linkin parkk in Romania in sfarsit de cand asteptam.\m/ voi mergeti la concert? eu da deja mi-am luat bilet :X 130 lei dar merita la romexpo pe 6 iulie :X voi veniti?

11 răspunsuri:
| XatomisX explică:

Ba nu am luat teapa ca vreau sa vad doar lp restul nu imi plac

| XatomisX explică:

Asa e happy dar eu is liber doar 1 zi asa ca nu imi pasa oriucum nu pot sta 3 zile ca is din tg-jiu

| GoldCobra a răspuns:

Am scoala si nu ma lasa parinticrying. desi e trupa mea preferata ultimu album si ultima piesa sunt groaznice (electronic). totusi la concert de obicei canta mai mult din piesele vechi (ht, meteora si mtm) asa ca merita sa mergi zic eu. ma mir ca un fan slipknot nu zice ca LP nu mai sunt rock si ca sunt comercial si etc... ps: tie iti place ultimu album? (ats) (mie aproape deloc )

| XatomisX explică (pentru GoldCobra):

Pai doar cele vechi le canta happy meteora hybrid theory si putin din 2007 happy stiu sigur ca a fost concert acum 1 luna in serbia si a fost varumiu si cica a fost o atmosfera de milioane :X iar ultimele albume is varza laughing le ascult pe cele vechi pff dar dc nu te lasa ce scoala ai straight face la ora 20 incepe pana la 21:30 se termina laughing sigur depinde cati ani ai eu am 17

| GoldCobra a răspuns (pentru XatomisX):

Is a 8 si am examene si is din satu mare laughing ia o zi pana in Bucuresti

| XatomisX explică (pentru GoldCobra):

Eu din tg-jiu deci cam tot aia e happy

| GoldCobra a răspuns (pentru XatomisX):

Din tg jiu in buc ia 306 km iar di sm in buc 596. aproape dublu deci nu-i totuna. o sa scot concertu de pe net ca nu pot merge crying. distractie placuta. ps:speram ca albumu nou living things va avea si cv nu metal fain

| XatomisX explică (pentru GoldCobra):

Nu cred ca se filmeaza n-ai ce sa scoti de pe nethee hee

| GoldCobra a răspuns (pentru XatomisX):

Apoi ghinionu meu. data vitoare laughing (daca o sa fie )

| GoldCobra a răspuns:

La oradea cu 3 days grace si etc? poate merg si eu pe 30 iunie

| GoldCobra a răspuns:

LP si 3 days grace is trupe bune dar gusturile nu se discuta asa ca tu stii ce faci.