| anonim_4396 a întrebat:

M-am înscris la canto şi trebuie sa cânt ceva,însă nu ştiu ce.M-am tot gândit şi nu am nici o idee. Vocea mea poate atinge toate tonalitățile,atât grave cât şi acute, însă nu pot atinge notele foarte înalte, pentru ca îmi tremură vocea.Nu îmi spuneți de Lara Fabian sau Celine Dion,pentru că am nevoie de ani întregi de canto pentru a putea cânta ca ele. Vreau un cântec în romană,să nu fie pop (Andra, Smiley, etc) deoarece sunt cam grele si obositoare.Eu m-am gândit la "Pe lângă plopii fară soț", sau "Sara pe deal". Oricum, cred că ați înțeles ce gen caut.

2 răspunsuri:
| Eva17 a răspuns (pentru P4rAd0x):

Mvaii...mersi de ajutor.Fix la asta m-am gandit rolling on the floor)