| Izabelapff a întrebat:

M-am inscris la balul iernii si vreau ca la proba de talente sa cant melodia "je t'aime" de Lara Fabian. Credeti ca e potrivita pentru un miss? Nu conteaza ca este bal de iarna pentru ca oricum la proba de talente nu se tine cont de asta. Ca o mica paranteza, am fost anul trecut la balul bobocilor si am cantat "My heart will go on" de Celine Dion si am luat locul 1. Vreau o parere sau ce as mai putea sa cant* fara melodii de craciun*.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare prea grea, are niște note destul de dificile și stăpânești suficient franceza cât să nu iasă o stâlcitură? ia-ți ceva mai simpluț, părerea mea.

| GetaBrînzescu a răspuns:

Da....imi place melodia...si cred că ti s-ar potrivi, deși nu te cunosc

| Izabelapff explică (pentru GetaBrînzescu):

Ok, mersi pentru parere. Dar de melodia "Be Alright" de Dean Lewis ce crezi?