| 23 a întrebat:

Ma intereseaza o scoala de dans(dansuri moderne dar si populare) in iasi cu preturi accesibile, vreau sa invat sa dansez si fac si sport in acelasi timp.cred ca e o combinatie buna.va multumesc
ps:am 20 de ani

1 răspuns:
| kitty99 a răspuns:

Daca vrei sa faci dansuri moderne poti sa de duci la palatul copiilor si acolo intreaba de Doamna Cosmina Tarna. eu am facut dansuri de la varsta de 3 ani dar m-am oprit anul trecut. eu iti recomand sa faci dans la palatul copiilor si in plus vei avea spectacolehappy