| Alingeorge22 a întrebat:

Eu vreau sa devin coregraf de dansuri moderne si populare dar dupa ce termin liceul. De ce este nevoie pentru a devenii un coregraf?
Eu stiu sa dansez eu fac dansuri.

1 răspuns:
| MaliciousDeath a răspuns:

Daca mai vrei sa inveti cate ceva, iti poti continua studiile la facultatea de teatru(unatc) pe specializarea coregrafie. E o diferenta in a face totul de unul singur si a te perfectiona intr-un cadru plin de oameni cu aceleasi interese, de la care poti invata cate ceva sau care se te motiveze sa te autodepasesti.