| Mike_3987 a întrebat:

Mai am inca o data mare nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa-mi spuneti si mie sau sa-mi dati un site sau niste tutoriale unde sa pot lua lectii de voce si formare a vocii acasa. VA TOG FOARTE MULT, AM NEVOIE DE AJUTORUL VOSTRU, MARE NEVOIE. (Si va rog frumos, daca imi raspundeti, imi dati un raspuns care sa ma ajute, nu sa ma criticati.) VA MULTUMESC FOARTE MULT, VA ROG, PLS, HELP MEE!

2 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Asta cu formarea vocii acasa nu prea merge. Trebuie sa fie cineva instruit acolo langa tine, sa iti zica cand falsezi, cand e bine sau ce mai trebuie retusat.