| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

am chiar nevoie multa de ajutorul vostru! pe alti copii care pun intrebari inutile de genul "ce mai faceti?" le raspundeti! dar ceilalti nu puteti sa imi dati si mie un raspuns clar? am nevoie mare de ajutor pentru ca nu imi mai merge hi5! am mai zis de 2 ori si am primit raspunsuri care nu imi sunt de folos! as dori sa ma ajutati! de 3 zile ma chinui sa-l fac si nu merge. Asta e o problema! va rog vreau raspunsuri de la voi care sa ma ajute! sad cer oare prea mult?

4 răspunsuri:
| anytha13 a răspuns:

Poti sa imi spui ce nu merge mai exact?

| simooo a răspuns:

Eu te inteleg dar de unde sa stim noi ce are hi5 tau? straight face

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Funda?

| xOchelariCuInfraRosu explică:

Nu pot vedea notificarile, cererile de prietenie