| Maiutza a întrebat:

Mai demult am pus o intrebare legata de Super Junior(o formatie din coreea) si am aflat ca mai sunt ceva fani prin romania care sunt alaturi de ei.
O singura dorinta am: "Veniti in Romania, formatia mea favorita! Aveti multi fani aici si daca ati veny am fii cei mai fericiti! Nu ne pasa in ce limba cantati si chiar ne-am dori sa cantati in coreeana!"
Membrii trupei: DongHae, KyuHyun, HeeChul, LeeTeuk, EunHyuk, SungMin, RyeoWook, SiWon, KiBum, YeSung, HanGeng, ShinDong si KangIn.
Saranghae DongHae! Saranghae SUPER JUNIOR!

Răspuns Câştigător
| Mara a răspuns:

Ar fi frumos sa vinahappy

chiar daca nu stiu daca se va intampla asta vreodata

9 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Si eu sunt fana Super Junior love struck, dar preferatii mei raman tot DBSK!

| LOLA33 a răspuns:

Și postând pe acest site crezi ca o sa vina acea formație din Coreea în Romania?

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Ma bucur...
( asta de pe ce lume e?)

| JustMee_5020 a răspuns:

Si eu sunt o maaare fana a trupei Super Junior! As vrea foarte mult sa vina dar nu stiu daca va fi posibil sadsad Oricum anuntasera ca vor ajunge si in europa dar nu stiu daca vor veni tocmai intr-o tara asa micuta ca Romania.sunt multi fani, de exemplu eu sunt din teleorman, tr magurele [un oras langa alexandria] si aici sunt multi fani, chiar daca e un oras destul de mic. Dar in intreaga Romania cati or fi? Ar fi super daca ar veni, sau macar daca ar sti ca au atati fani si aici. Din pacate nu stiu coreeana, pentru ca stiu multe forumuri coreene care ar putea transmite "stirea" mai departe...pacat. crying Daca mai vrei sa mai vorbim id-ul meu e anddy_eva happy

| denisaa_4298 a răspuns:

Si mie imi plac super junior.sunt asa de draguti si ar fi foarte frumos sa vina in Romania! saranghae SUJU:*

| Maiutza explică:

Cu ce ma ajuta postand dorinta mea pe TPU? sa se afle ca sunt multi fani in Romania si ca alte pers sa publice mai departe pana cand va ajunge sh undeva ca sa citeasca anumite pers din coreea.
inca am speranta ca ei vor da un concert in Romania. Sunt de pe lumea asta si NU voi inceta sa sper!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o mare fana a trupei Super Junior iti sunt si eu apraoape si ii vom aduce pe Super Junior in Romania... PoATE CHIAR IN TURNEU...Nici eu nu incetez sa sper. uite id meu:iuly_amazing_iulik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place Super Junior..mai ales SiWon si DongHae! ..nu cred ca sunt sanse sa vina..si cat ar mai costa si un bilet..scrie pe peretele paginii Super Junior in engleza, dorinta noastra..cine stie. poate vor veni. happy

| jusylusy a răspuns:

Si mie imi plk trupa...mei ales melodie"no other":X