| Mystique_5599 a întrebat:

Mai demult ascultam o melodie interesanta, dar tot ce imi amintesc despre ea e ca in videoclip era un om imbracat in gaina care omora toti oamenii care mancau carne de pui si parca canta o doamna negresa... Va rooog, cum se numea melodia?!

2 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

O caut de secole. Ţi-am pus întrebarea la favorite să văd dacă ştie cineva sau să îţi răspund şi ţie când o găsesc :)).
Soo, here is it :)).
Moby - Disco Lies
http://www.youtube.com/watch?v=2uMYU1LXS3w

| Brittanie a răspuns:

Bună! Melodia de tine este cântată de Moby, numită Disco Lies. Vizionare plăcută!