| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista fani green day pe aici?

Daca da care e melodia voastra favorita?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt fan Green Day de mult timp.Melodia mea preferata e boulevard of broken dreams dar si celelalte melodii imi plac.

12 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

In general imi plac melodiile lor mai vechi
`prosthetic head
`poprock&coke
`blood sex &booze
`welcome to paradise

dar si cateva de pe albumul nou
`east jesus nowhere
`viva la gloria little girl
`21st century breakdown

da in general imi plac toate.

| Razvan a răspuns:

Nici nu cred ca exista melodie mai frumoasa ca "Wake me up when september ends"happy

| AndutzaAndu a răspuns:

"Wake me up when september ends" love struck, "Holiday" si "Boulevard of broken dreams".

| Fvn a răspuns:

Time of your life!

| Aiwendil a răspuns:

Eu sunt cat de cat un fan Green Day.
Imi place American Idiot.Mai ales cand sunt acasa singura, dau drumu la boxe si incepe muzica!

| Carouri a răspuns:

Daca esti fan, intra pe forumul fanilor Green Day din romania: http://www.greendayromania.com

| tixytix a răspuns:

Pai:blood sex &booze, welcome to paradise si prima melodie rock a mea.pe care o so iubesc si nu o sa uit niciodata cum am descoperito HOLIDAY:X:X:X:X:X

| Breakingthehabittonight a răspuns:

Pfaiii...toatee
:X

| carmmenn a răspuns:

Mie-mi place "boulevard of broken dreams" tie?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mai ascult green day, dar departe de a le fi fan.
,, 21 guns``.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

21 guns

| Gween a răspuns:

21 guns, 21st century breakdown, Wake me up when september ends;. Jesus of Suburbia. de fapt toate melodiile lor.