| kpoplover21 a întrebat:

Cine e fan(a) K'pop? ^_^ Care e trupa voastra favorita? Dar melodia?
P.S. : Daca nu sunteti fani mai bine nu mai raspundeti.winking

Răspuns Câştigător
| MiyakoSaki a răspuns:

Eu sunt fana Kpop.Imi place Big Bang cel mai mult, a fost prima trupa kpop care mi-a placut enorm.Melodiile sunt foarte multe care-mi plac,dar printre preferate se numera Fantastic baby,Tonight,Beautiful hangover.Din trupa bias-ul meu este G-Dragon big grin imi place enorm,mai ales stilul si caracterul pe care-l are. Urmatoarea trupa dupa BB care-mi place este B.A.P. :* dar imi plac si cei de la SHINee, U-kiss, Ft Island, SS501, Exo,Tasty,Nu'est, C-Clown, Topp Dogg happy CN Blue, sigur mai sunt trupe care-mi plac, dar mereu uit din ele happy

| kpoplover21 explică (pentru MiyakoSaki):

Si mie imi plac foarte multe trupe. ^^ Cam toate pe care le'ai enumerat, iar favoritii mei sunt SS501 (trupa mea de suflet big grin ) iar bias'ul meu e Kim Hyun Joong. :3

| MiyakoSaki a răspuns (pentru kpoplover21):

Http://www.youtube.com/watch?v=dkYBPz4jENA imi place mult melodia asta :) :)

| kpoplover21 explică (pentru MiyakoSaki):

Si mie