| Kisie a întrebat:

Exista pe aici fane infocate de al lui justin bieber eu nu sunt dar imi place cum canta

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Eu sunt fan, si mie imi place cum canta...chiar acum ascult o piesa.
P.S - SUNT BAIAT

| selysol a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Super vad si eu pentru prima data un baiat caruia sa ii placa justin bieber! superrr!

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru selysol):

Stiam ca o sa zici asta, chiar imi place mult cum canta.Fie vorba intre noi ii stiu cateva piese pe derost...nu mai zi la nimeni...LOL.

| selysol a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Ce dragut!love struck mai vad si eu baieti diferiti laughing

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru selysol):

Suntem pe cale de disparitie.Am vazut filmul lui acum cateva zile si m-a impresionat total.Chiar am boala pe astia care spun tot felul de chestii despre el si nici macar nu stiu ceva despre el.

| selysol a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Da ai dreptatewinking

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru selysol):

Cati ani ai? doar curios

| selysol a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Chiar nu spun aici laughing cine stie cati se mai uita la intrebarea asta laughing poate esti tu mai curajos si spuihee hee

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru selysol):

Foarte tare asta, eu hai ca ma risc, am 18 ani.

| selysol a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Multi inainte happy

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru selysol):

Ms.☻

11 răspunsuri:
| selysol a răspuns:

Si eu sunt oarecum o fana imi place cum canta love struck