| andrutza_5118 a întrebat:

Buna!(fane JB)! Cum sa intru pe contul lui Justin Bieber de pe youtube?happy

14 răspunsuri:
| -=AleCS=- a răspuns:

Haha :)) JB inseama jonas brother dar inseamna si Justin Bieber
si channalu' lui de youtube ii asta

http://www.youtube.com/user/BieberLover964

din cate stiti el a fost "descoperit" pe youtube :)

| ZumZz a răspuns:

Nu sunt fana justin biberon :)) dar uite -> http://www.youtube.com/user/kidrauhl#p/u

| RealLife a răspuns:

laughing hahah ma faci sa rad

| RealLife a răspuns:

Cum sa intrii in contul lui? te crezi hacker? sau ce? lol

| Bubuletz a răspuns:

Baa frate esti complet obsedata

a venit un amarat de copil si sincer nu am nimic cu el canta extrem de prost dar asta e si tu vrei sa il hackeresti rolling on the floor

trezeste-te copilo

nu ai nici o sansa iubito

si nu mai da tu stupit la ce nu iti convine tie

e parerea ficaruia

si pentru ce iti trebuie tie contul lui de youtube poate are pe cel cu red in fata. Ia verifica.

Mai bine potolestete!

Baftta. Fundita?batting eyelashes

| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a răspuns:

Iar Justin Bieber

doamneee cand itelegti ca nu aveti sanse sa va cobinati cu el sau sa vorbti cu el sau sa ii spargeti contul rolling eyes

trezireaaaa!

m'ati innebunit numai intrebari despre Justin Bieber puneti.

mai opritivaaaa!

fiecare asculta si face ce vrea dar incercati sa constientizati si voi lururile astea happy

| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a răspuns:

Da nu inteleg dc dai 'stupid' la toate raspunsurile care nu il sustin pe Justin Bieberbatting eyelashes iubita e un site unde fiecare isi spune parerea asa cawinking poti sa ma umplii de stupid'uri tongue as vrea sa-ti spun unde ma doare dar...mai bine lasa laughing hai baftawinking

| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a răspuns:

Macar scrie si tu literar rolling on the floor)))

| mikysweet96 a răspuns:

Mie nu imi place deloc justin bieber...sincer seamana putin cu zac. dar orkm nu se copmara cu zack. dar multor adolescentii le place...si mai ales pustoaicelor.tonguede 14, 15 aany happy

| andrutza_5118 explică:

Scuzatima am specificat in intrebare ca intrebarea aceasta este pentru fanele Jb! Ce atata lasati rasp daca nu va intereseaza si nici nu stiti rasp la intrebare! Doamne frate daca nu l-ai suporta ati evita toate intrebarile de el! Doamneee nu se poate trai linistit in lumea asta ...imediat daca cineva pune vreo intrebare despre el imediat si voi sa criticati lumea si sa ii spuneti sa se trezeasca la realitate...vedetiva de vietile voastre daca nu va place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa intelegeti voi fanele/fani justin bieber ca JB inseamna Jonas Brothers iar Justin Bieber este Justin Biebre

Nu sunt fan Jonas Brothers dar este deranjant la ureche
Deci fara suparare JB inseamna Jonas Brothers
Cum Justin Bieber nu este biberon sau JB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa intelegeti voi fanele/fani justin bieber ca JB inseamna Jonas Brothers iar Justin Bieber este Justin Biebre

Nu sunt fan Jonas Brothers dar este deranjant la ureche
Deci fara suparare JB inseamna Jonas Brothers
Cum Justin Bieber nu este biberon sau JB