| anonim_4396 a întrebat:

Mai postez o melodie extraordinara:)
Sper sa functioneze link-ul si sper sa va placa si voua.
http://www.youtube.com/watch?v=LwGoJduGACc

9 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Daraguta si a ta dar imi trebuie o stare mai calma sa zicem - asta iti place? http://www.youtube.com/watch?v=-SIKVTtxWrM&feature=related

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Poti sa imi spui ce melodie este, nu reusesc sa o vizionez datorita drepturilor de autor.
Multumesc anticipat!

| irina222 a răspuns:

happy
foarte frumoasa, multumim mult

| Is There Love In Space? a răspuns:

Frumoasaaa mersi mult :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@antonia09-
Lucio battisti-pensierie parole
Scz, dar am aragazul plin cu oalelaughingMai trag asa mai rarut cate un ochi pe TPUlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff, omule asta nu-mi place. Da sper sa iasa ceva delicios din ce pregatesti in oalele alea, ca abia m-am trezit si mi-e o foameeeee, as minca un purcel intreg rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Bro-stiu... e cam "grea"melodia, mie-mi place foarte multhappycu mancarea...normal ca o sa iasa foarte buna pentru ca o fac eutongue.
Fac salata beouf, friptura si pasta pentru astia ca, asta e masa lor de craciun.
Pasta umpluta cu carne.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Criticule, pai pe tine te-nteleg, pentru ca tu stii italiana si pricepi ce spune ala, da altfel... se pierde mesajulhee hee In allta ordine de idei, barbatii se spune ca sint cei mai buni bucatari laughing

| Mihnea_4399 a răspuns:

Functioneaza si este absolut superba!tongue